Daliniai kroviniai, siuntų pristatymas Kaunas - Vilnius - Kaunas

kroviniu pervezimas kaunas vilnius kaunas

Bendradarbiavimas

Siekiame užtikrinti sklandų aptarnavimą savo klientams, norintiems aptarti bendradarbiavimo galimybes prašome susisiekti telefonu +3706 254 2200.

Daliniai kroviniai

Paslauga, kuria naudojasi ne tik didelės įmonės, bet ir fiziniai asmenys dėl mažos pristatymo kainos. Daliniai kroviniai padeda sumažinti gabenimo kaštus ir išnaudoti transporto priemonės vietą.

Nusipirkote prekių ar kitų daiktų kitame mieste? Mes galime tai pristatyti dar tą pačią dieną! Dokumentų ar statybinių medžiagų pristatymas mes turime tam pritaikytą transportą, kad sutalpintumėme bet kokio dydžio krovinį.

Kada apsimoka rinktis dalinių krovinių pristatymą?

Labiausiai populiaru tarp įmonių, kurioms reikia tinkamu laiku atsivežti reikiamą kiekį produkcijos ar prekių, taip neužkraunant sandėlių.

Privatiems klientams privalumas rinktis tokią paslaugą – pinigų taupymas. Mokėsite tik už vietą, o ne už visą transportą.

Pristatymas ir terminai

Dalinių krovinių ir siuntų pristatymas maršrutu Kaunas – Vilnius – Kaunas vežame kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio. Tos pačios dienos pristatymas.

  • Paletinių krovinių pervežimas
  • Smulkių daiktų pristatymas
  • Autodalių pristatymas
  • Baldų, buitinės technikos pristatymas
  • Kitų daiktų pervežimas
  • Sandėliavimo paslaugos

Užsakymas

Paslaugas galite užsisakyti telefonu +3706 254 2200 arba el.paštu info@renteja.lt, taip pat galite pasinaudoti kontaktų forma. UAB „Renteja“