Dalinių krovinių pervežimas Kaunas - Vilnius - Kaunas

Patirties ir tinkamai išnaudojamų resursų dėka dabar įmonės viena iš teikiamų paslaugų yra dalinių krovinių pervežimas Kaunas – Vilnius – Kaunas kiekvieną darbo dieną.

Šia paslauga naudojasi per 100 mūsų įmonės klientų, nuo fizinių asmenų iki logistikos įmonių. Galime pritaikyti ne vieną sprendimą kokybiškam krovinių pervežimui. Tikslas būti – patikimu transporto partneriu.

 

Krovinių pervežimas Kaunas – Vilnius – Kaunas kiekvieną dieną

Mūsų paslaugomis naudojasi per 100 įmonių ir privačių klientų. Išsiaiškinę klientų poreikius, nusprendėme autoparką papildyti krovininiais mikroautobusais su liftu patogiam krovinių pakrovimui ir iškrovimui be specialios technikos. Dalinių krovinių pervežimu naudojasi įmonės, kurių prekės suvažiuoja iš užsienio pas mus į sandėlį, o mes paskirstome po prekybos taškus ar filialus. 

Pristatymo kainos

Euro paletės (120×80) iki 150kg pristatymas Kaunas<>Vilnius nuo 25EUR. Kaina skiriasi nuo pačio krovinio. Nestandartinių palečių pristatymo pasiūlymą galite gauti susisiekę su mūsų transporto vadybininkais.

Krovinių pervežimas Vilnius - Kaunas su UAB Renteja

Mūsų paslaugomis naudojasi ir mes didžiuojamės būdami patikimais transporto partneriais:

Baldų, buitinės technikos ir kitų daiktų pristatymas į namus

Jeigu įsigijote baldus, buitinę techniką ar kitus daiktus, galime pasiūlyti pristatymą į namus. Klientų patogumui galime nupirkti automobilių dalis ar kitus daiktus ir pristatyti jums patogiu laiku.