Krovinių pervežimas iš Vokietijos, į Vokietiją

UAB "Renteja" savo klientams gali pasiūlyti patrauklias krovinių pervežimo paslaugas į Vokietiją arba iš jos.

Viena iš įmonės teikiamų paslaugų krovinių pervežimas iš Vokietijos arba į Vokietiją. Išplėtotas partnerių tinklas leidžia greitai organizuoti krovinių pervežimą. Transportas į Vokietiją arba iš jos nuvyksta per 24 valandas.

Mūsų įmonė specializuojasi pilnų ir dalinių krovinių pervežime į Vokietiją arba iš jos, krovinius vežame krovininiais mikroautobusais iki 3,5 t. Įgauta patirtis, patyrę vairuotojai ir noras tobulėti leidžia būti priekyje kitų.

Galime pervežti krovinius, kuriems reikalingas greitis, kuriems nereikia pilno vilkiko, klientams, kurie turi standartinę paletę ar nedidelį krovinį. Stengiamės, kad mūsų transportas pasiektų gavėją per itin trumpą laiką. Nauda klientams dirbant su mumis:

  • Visą reikiamą pagalbą logistikos klausimais;
  • Greitą krovinių pervežimą iš Vokietijos, į Vokietiją;
  • Krovinių sandėliavimą, paskirstymą;
  • Formalumų tvarkymas.

kroviniu pervezimas į Vokietija

Krovinių pervežimas iš Vokietijos, į Vokietiją

Stengiamės klientams pasiūlyti konkurencingą krovinio pervežimo kainą, siekiame būti patikimu transporto partneriu bet kur Lietuvoje ar Europoje. Mūsų įmonės darbuotojai informuos apie krovinio būvimo vietą, o vairuotojai užtikrins, kad krovinys atvyktų nepažeistas. Kiekvienas gabenamas krovinys apdraustas CMR draudimu, o automobiliuose įdiegta sekimo sistema.

Pervežimo kainos

Standartinės euro paletės pervežimo kaina svyruoja priklausomai nuo krovinio išmatavimo, svorio ir pristatymo ar pasikrovimo vietos. Paletės iki 200 kg pristatymas į Vokietiją nuo 90EUR.

Gaukite kainos pasiūlymą
Krovinio informacija