Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune – Jūsų patogumui

mikroautobusu nuoma

Reikia transporto priemonės, kuri padėtų kuo greičiau ir paprasčiau persikraustyti? O gal reikalinga tokia, kuri pasirūpins sudėtingų, masyvių krovinių pervežimu? Galiausiai, esate smulkus verslas, kuriam įsigyti nuosavą mikroautobusą yra per brangus? Atsakymas į visus šiuos klausimus esame MES, ir paslauga krovininių mikroautobusų nuoma Kaune. Mūsų teikiamos paslaugos leis Jums pigiai, greitai ir saugiai pervežti reikalingus krovinius.

Kuris mikroautobusas Jums tinka? mikroautobusu nuoma

Jeigu nežinote, kuris iš mūsų siūlomų mikroautobusų Jums tinka – visada galite susisiekti su mumis ir mes pasiūlysime tinkamiausią transportą pagal Jūsų poreikius. Žinoma, kinta transporto priemonės dydis ir sėdimų vietų skaičius, tad tiksliai žinant krovinio matmenis – padėsime rasti tai, ko Jums reikia. Galiausiai, persikraustant visada geriau nuomoti erdvesnes transporto priemones, kadangi tai reiškia ir mažiau reisų nuo senų link naujų namų su daiktais. Patirtis rodo, kad dažnu atveju atsiranda vis nenumatyti daiktai ar kroviniai.

Mūsų darbas – patenkinti Jūsų poreikius

Jau ne vienerius metus sėkmingai savo paslaugas rinkoje siūlanti „Renteja“ stengiasi pasiūlyti vis naujesnes transporto priemones, kurios užtikrina ir kur kas patogesnį tikslo pasiekimą. Išplėtėme savo paslaugų spektrą ir nuo šiol siūlome automobilių nuomą pavežėjams. Mums labai svarbus kiekvienas klientas, tad skiriame jam dėmesį ne tik pasirenkant autobusiuką, tačiau taip pat ir nuomos metu, galiausiai, baigus pervežti, tačiau kylant tam tikrų neaiškumų dėl paslaugų. Dirbame uoliai, kad tik mūsų klientams siūlomos paslaugos būtų maksimaliai geriausios, kadangi suprantame, jog krovinių pervežimas gali būti varginantis darbas, tad norime jį kuo labiau Jums palengvinti.

Kiek kainuoja krovininio mikroautobuso nuoma Kaune?

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune siūloma nuo 45 eurų už parą ir priklausomai nuo nuvažiuoto atstumo, tad susisiekite, jeigu Jums reikalingas kur kas ilgesnis nuomos periodas. Sudarysime Jums labiausiai tinkamą nuomos planą, kuris kainuos pigiau. Visada esame lankstūs ir tuo pačiu noriai bendradarbiaujame su lojaliais klientais, kuriems siūlome pigesnes nuomos paslaugas. Taip pat nepamirškite sekti mūsų pasiūlymų, kurių metu galėsite pasinaudoti akcijomis ir sumokėti už nuomą pigiau.

„Renteja“ – pagalba tau, kai reikalingas krovinio pervežimas greitai.

Peržiūrėkite mūsų teikiamas paslaugas