Krovinių pervežimas

Renteja UAB
 

Krovinių pervežimas viena iš įmonės UAB Renteja teikiamų paslaugų. Stengiamės būti patikimu transporto partneriu savo klientams.

Įmonės parką sudaro skardiniai ir tentiniai krovininiai mikroautobusai atitinkantys EURO5 ir EURO6 standartus, krovinio saugumui užtikrinti automobiliuose sumontuota sekimo įranga. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta  pagal CMR konvencijos sąlygas, todėl garantuoja gabenamų krovinių saugumą. 

Įmonė specializuojasi krovinių pervežime ir vienu metu galime pervežti krovinį, kurio bendra masė neviršija 1500 kg. Turimas automobilių parkas leidžia tinkamai prisitaikyti prie klientų poreikių. Klientams galime pasiūlyti ne tik krovinių pervežimo paslaugas, bet ir sandėliavimo paslaugas Kaune, krovos darbus ir paskirstymą po visą Lietuvą.

Stengiamės plėsti aptarnaujamą geografiją ir galime pasiūlyti klientams krovinių pristatymą iki 8 palečių į Baltijos šalis ir Lenkiją, Vokietiją.

Transporto paslaugos su UAB Renteja

Krovinių pervežimo kainos

Dažnai kainos skiriasi nuo krovinio tipo: išmatavimų, svorio ir pristatymo bei pakrovimo vietos. Todėl kainos visada išliks individualios, todėl geriausiai yra kreiptis į įmonės transporto vadybininkus dėl kainos pasiūlymo.

Orientacinės krovinių pervežimo kainos už paletę iki 300kg:

  • Vilniaus regionas – nuo 30EUR
  • Klaipėdos regionas – nuo 40EUR
  • Šiaulių, Panevėžio regionas – nuo 35EUR
  • Į Latviją, Estiją – nuo 50EUR
  • Į Vokietiją – nuo 90EUR

Visi pervežami kroviniai pasiekia mūsų sandėlį Kaune ir iš jo vykdomas krovinių paskirstymas po visą Lietuvą arba naudojamės mūsų partnerių tinklu.

Krovinių pervežimas su UAB Renteja

Kiekvienas gabenamas krovinys yra draustas CMR draudimu. Įsiklausome į kliento poreikius ir pasiūlome geriausią sprendimą. Tobulėjame, įmonės viduje diegiama sistemas, kurių pagalba galime tinkamai optimizuoti logistinius sprendimus.