Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune – kada ji naudinga?

mikroautobusų nuoma Kaune

Dabar internetu nusipirkti naują sofą į namus, išsvajotą didelį televizorių ar spintą į kurią tilps visi drabužiai yra daug papraščiau ir daug kas renkasi tai padaryti neišeinant iš namų, bet ne visos internetinės parduotuvės gali pasiūlyti pristatymą į namus, o jeigu, tokią paslaugą atlieka, dažnai už tai teks susimokėti papildomai. Tinkamas šios problemos sprendimas krovininių mikroautobusų nuoma Kaune su UAB Rentėja. Tokiu būdu parsivešite ne tik naują pirkinį, bet galėsite išvežti seniai nenaudojamą šaldytuvą, kuris stovi rūsyje.

krovinių pervežimas
Krovininių mikroautobusų Kaune, Kėdainiuose, Jonavoje

Krovininis mikroautobusas pravers:

  • Darantiems remontą, kai statybines šiukšles reikia išvežti utilizuoti;
  • Parsivežti naują sofą, lovą ar kitą sunkų daiktą;
  • Ypač naudinga krovininio mikroautobuso nuoma tada, kaip reikia pervežti pianiną;
  • Keičiant naują gyvenamą vietą, persivežant daiktus, buitinę techniką ir kitus daiktus.

Į mikroautobusą telpa daug daugiau daiktų, nei į kitą transporto priemonę, o tam, kad galėtumėte vairuoti krovininį mikroautobusą užteks vairuotojo pažymėjimo su B kategorija, todėl specifinių kategorijų nereikia.
Nuoma, tiek kiek reikės

Patogi ir lanksti krovininių mikroautobusų nuoma Kaune su UAB Renteja, leis jums išsinuomoti automobilį nuo 5 valandų iki tiek kiek reikės. Žinoma, patogiausia nuomotis parai, nes, tokiu atveju galite neskubėdami susitvarkyti visus reikalus susijusius su pervežimais. Viskas ko reikės – vairuotojo pažymėjimo, piniginio užstato ir nuomos sumos.
Kontaktai

Vandžiogalos pl. 85A, Domeikava

Mob.: +3706 254 2200

El.p.: info@renteja.lt

UAB “Renteja”

 

Peržiūrėkite mūsų teikiamas paslaugas