Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune

Išsirinkite sau tinkantį krovininį transportą. Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune.

renault nuoma

Renault Master

mercedes nuoma

Mercedes-Benz Sprinter

crafter nuoma

Volkswagen Crafter

fiat ducato nuoma

Fiat Ducato su liftu

Fiat Ducato

Reikalingi dokumentai

Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą. Vairuotojo stažas - 2 metai ir amžius nuo 21 metų.

Draudiminiai įvykiai

Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos (esant nuomininko kaltei) ar vagystės atveju yra 500 Eur. Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti išnuomoto automobilio raktus ir dokumentus.

Ridos apribojimai ir nuomos teritorija

Automobiliai nuomojami tik Lietuvos teritorijoje. Paros ribojimas parai - 450 km. Papildomi kilometrai apmokestinami po 0,12€ už kilometrą.

Degalai

Automobiliai yra išnuomojami pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su ne pilnu kuro baku, nuomininkas sumoka už trūkstamus degalus pagal sutartyje nurodytus tarifus.

01.

Nuoma pagal poreikius

Turite įvairaus krovininio transporto nuomai. Nesvarbu kokio dydžio mikroautobuso jums reikia. Susisiekite dėl jum reikalingo pasiūlymo.

02.

Patogi nuoma

Patogi krovininių mikroautobusų nuoma Kaune įsikūriusioje aikštelėje, kurią lengvai pasieksite net ir viešuoju transportu.

03.

Techniškai tvarkingas parkas

Stengiamės išlaikyti techniškai tvarkingą parką. Skiriame papildomą dėmesį į mikroautobusų būklę.

Didžiausias privalumas nuomotis trumpalaikei nuomai krovininį mikroautobusą yra dėl to, nes nereikia galvoti apie jo išlaikyma ar kitus techninius dalykus. Nuomos paslauga naudinga tada, kaip jums ar jūsų įmonei prireikia vienkartinės didesnės talpos transporto. Vien dėl tokių vienkartinių atvejų nepirksite krovininio mikroautobuso, todėl labiau apsimoka nuomotis. UAB „Renteja“ suteiks bet kokio tipo konsultaciją nuomos arba krovinių pervežimo srityje ir pagal jūsų poreikius parinksime tinkamą sprendimą problemoms pašalinti.

Rezervuoti telefonu

Arba pasinaudokite Kontaktų forma